Devrek Belediyesi’nde toplu sözleşme
![Devrek Belediyesi’nde toplu sözleşme](/image/haber/2020/1/devrek-belediyesi-nde-toplu-sozlesme-412020132257.jpg)
Devrek Belediyesi Tüm Bel Sen Zonguldak Şubesi ile toplu sözleşme imzaladı
Zonguldak’ın Devrek İlçesi Belediyesi ile Tüm Bel Sen Zonguldak Şubesi arasında bir yıllık süreyi kapsayacak toplu sözleşme imzalandı.
Devrek Belediyesi ile Tüm Bel Sen Zonguldak Şubesi arasında toplu sözleşme görüşmeleri tamamlanırken, Belediyede çalışan memurları ilgilendiren ve bir yıllık süreyi kapsayan toplu sözleşme Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt ile Tüm Bel Sen Zonguldak Genel Başkanı Erdal Bozkurt tarafından imzalandı.
Toplu sözleşme görüşmelerinin olumlu bir havada geçtiğini dile getiren Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, "Bizler emeğin ve emekçinin her zaman yanında olduğumuz gibi çalışanlarımızın da her zaman yanındayız. Önemli olan bir emeği beraber üretmek. Çalışanlarımızın maaşlarının düzenli ve zamanında alabilmeleri konusunda titiz davranıyoruz. Belediyemize yıllarca emek veren memurlarımızın emeklerinin karşılığını alabilmeleri için üzerimize düşeni yaptık. Kurumumuzun çıkarlarını da dikkate alarak bir sözleşme imzaladık. Her iki tarafa da hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum" dedi.
Toplu sözleşme sürecinin Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt’un olumlu yaklaşımlarıyla kısa sürede tamamlandığını dile getiren Tüm Bel Sen Zonguldak Genel Başkanı Erdal Bozkurt ise, " Toplu sözleşme görüşmeleri sürecinde ve imzalanmasında büyük bir özveri ve duyarlılık gösteren başkanımıza çok teşekkür ediyor ve camiamıza hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.
İmza töreninde; Belediye Başkan Yardımcısı Recep Korum, Tüm Bel Sen Şube Başkanı İsmail Sefertaş, Tüm Bel Sen Genel Sekreteri Yılmaz Yıldırımcı, Tüm Bel Sen Şube Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Karademir, Tüm Bel Sen Şube Yönetim Kurulu Üyesi Hakkı Altınkaya da hazır bulundu.
Haber: İHA
![Devrek Belediyesi’nde toplu sözleşme - 1](/image/haber/2020/1/devrek-belediyesi-nde-toplu-sozlesme-1-412020132311.jpg)
![Devrek Belediyesi’nde toplu sözleşme - 2](/image/haber/2020/1/devrek-belediyesi-nde-toplu-sozlesme-2-412020132313.jpg)
YORUMLAR
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
BELEDİYE İŞ’TE TOPLU SÖZLEŞME HAZIRLIĞI…
1.12.2022 13:45 664Belediye İş Sendikası Zonguldak Şubesi Başkanı Osman Karataş, Zonguldak’taki belediyelerle yürütecekleri toplu sözleşme çalışmalarını değerlendi...
TOPLU SÖZLEŞME GÖRÜŞMELERİ BAŞLADI
21.12.2020 15:08 1368Karadeniz Ereğli Belediyesi’nde çalışan 850 işçiyi ilgilendiren Toplu Sözleşme görüşmelerinin, yetkili sendika olan Belediye İş Sendikası ile ba...
Toplu sözleşme sevinci
4.4.2022 14:13 1062Zonguldak ili Alaplı ilçesinin belediyesi ile Belediye İş Sendikası arasındaki geçen toplu sözleşme görüşmelerinde anlaşma sağlandığı bildirildi. ...
![](/reklam/572023133354.jpg)
Son Eklenen Haberler
TAYFUN KÖKSAL’A SON GÖREV
26.7.2024 14:39 637Karadeniz Ereğli’de, 62 yaşında hayata gözlerini yuman ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal toprağa verildi. Bir süredir mücadele verdiği amans...
´´TARAF DEĞİLİZ´´
26.7.2024 12:10 89765 yaş üstü ve engelli bireylerin halk otobüslerinden ücretsiz yaralanamayacağı yönünde varılan kararın ardından Karadeniz Ereğli Belediye kanadınd...
EREĞLİ BELEDİYESİ TEYAKKUZDA
26.7.2024 11:48 561Karadeniz Ereğli Belediyesi, ilçede etkili olan çok kuvvetli ve yer yer şiddetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış ve fırtınaya karşı...
AFET VE ACİL DURUM KOORDİNASYON KURULU YAĞIŞ İÇİN TOPLANDI
26.7.2024 11:31 439Zonguldak il Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu, Vali Yardımcısı Muammer Balcı başkanlığında toplanarak bir dizi tedbirler aldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğ&u...
FİLYOS; EGE VE AKDENİZ´İN ALTERNATİFİ Mİ?
26.7.2024 11:24 253Zonguldak'ın tarihi ve turistik özelliklerinin yanı sıra, 170 kilometre açıkta çıkarılan doğalgazın ülke ekonomisine kazandırıldığı Filyos beldesinin, Ak...
CENAZE PROGRAMI BELLİ OLDU
25.7.2024 22:19 1446Karadeniz Ereğli’de ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal, 62 yaşında hayata gözlerini yumdu. Bir süredir mücadele verdiği amansız hastalığa yenik dü...
TANITIM VE TERCİH GÜNLERİ BAŞLIYOR
25.7.2024 16:19 639Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 2024-2025 Akademik Yılı tercih ve tanıtım günleri, düzenlenen etkinliklerle gerçekleştirilecek. 25 Temmuz-02 A...
EREĞLİ’DE YAZ ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR
25.7.2024 14:22 847Karadeniz Ereğli Belediyesi’nce düzenlenen yaz etkinlikleri kapsamında, Cumartesi ve Pazar günü doğa yürüyüşü ve konser etkinlikleri ger...
ERMED ZİYARETLERİ
25.7.2024 14:12 625Karadeniz Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) Yöneticileri, Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Burçin Henden Şolt ...
ÜNİVERSİTE, “ÇAKIR’LA” İŞ BİRLİĞİ YAPACAK
25.7.2024 11:16 872Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ile Çakır Holding A. Ş. arasında iş birliği protokolü imzalandı. Çakır Holding A. Ş. Yönetim Kurulu Bin...