16 : 36 - Ereğli, Ulusak Tavla Şampiyonası'na ev sahipliği yapıyor   16 : 28 - Fenerbahçeliler, "Fenerli ol" etkinliğinde buluştu   16 : 14 - Ereğli Kadın Platformu: "Emine Bulut isyanımızdır"   17 : 37 - TTK 28. Dönem Toplu İş Sözleşmesi imzalandı   14 : 58 - Fota: "Olumsuz giden işler; inşallah düzelecek"   11 : 46 - Posbıyık: "Su için mahalle yaptığım köyler bana bedel ödetti"   13 : 31 - Bölge Komutanlığına, Tuğamiral Uyar atandı   11 : 19 - Şiddetli yağış Ereğli'de etkili oldu, 6 kişi mahsur kaldı…   11 : 02 - Motosiklet ve otomobil kafa kafaya çarpıştı…   10 : 48 - Hayvan sevgisi ve Ereğli tanıtımı için Türkiye'yi dolaştı
 
 
ANA SAYFA
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
MAGAZİN
EĞİTİM
SPOR
KÜLTÜR SANAT
SAĞLIK
FOTO GALERİ
DİĞER
Firma Profili | Yayın İlkeleri | İletişim | Sitene Ekle | Arşiv | Rss | MOBİL BÖLÜM
ANA SAYFA  / Siyaset
Semiz: "Karakterimiz değişecekse o koltuk bize nasip olmasın"
Semiz: "Karakterimiz değişecekse o koltuk bize nasip olmasın"

MHP Gülüç Beldiye Başkan Adayı Atilla Tarık Semiz, "Şunu da söylemek istiyorum. Eğer Allah nasip eder de biz koltukta oturacak olursak ve kişiliğimiz değişecekse, karakterimiz değişecekse o zaman Allah o koltuğu bize nasip etmesin. Seçildiğimizde isteriz ki hakkımızda bir bütün olalım. Kapımız açık olsun. Halkımızdan gizli saklı neyimiz olabilir ki. İşte "sonra gelsin bugün, yokum" gibi şeyleri asla yapmayacağız" dedi.

Arkadaşına Gönder Yazı boyutunu büyütmek için       
 26 Mart 2019 15 : 21 

MHP Gülüç Beldiye Başkan Adayı Atilla Tarık Semiz, Demokrat FM'de yayınlanan Gündem Özel programında Demokrat Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni Hülya Çoker'in konuğu oldu.

Programa kendini tanıtarak başlayan Semiz, 2014 yılında da aday olduğunu ve o günden beri yapıcı bir yaklaşım sergilemesine rağmen, 2014'te CHP'den başkan seçilen ve kısa bir süre önce Ak Parti'ye geçerek yeniden başkan adayı olan Gökhan Demirtaş'la o dönem Ak Parti adayı olan İsmail Yılmaz'ın dün birbirlerine söyledikleri bu gün söylenmemiş gibi davranmalarını anlayamadığını belirterek şunları kaydetti:

"NEDEN GÜLÜÇ"

1979 Ereğli doğumluyum. Evliyim iki çocuğum var. 16 yıldır Gülüç'te ikamet etmekteyim. 2014 yerel seçimlerinde Gülüç'te Milliyetçi Hareket partisinden tekrar belediye başkan adayı olarak çıkmıştım. Az bir oyle kaybettik ama Gülüç'te hizmet anlamında yapılanlarda bizim de imzamız oldu. Nasip oldu Gülüç'te 2019 seçimlerinde MHP'den tekrar belediye başkan adayı olduk. Neden Gülüç'te belediye başkanı olmak istiyorum. Çünkü Gülüç'ü seviyorum. En büyüğünden en küçüğüne bütün Gülüçlüleri seviyorum. Güllüce hizmet etmek istiyorum. 2013 yılında Güllüç'e geldim o zaman evli değildim. Orada evlendim, çocuklarım orada dünyaya geldi. Oradan ekmek yiyorum. Tabii ki bugüne kadar Gülüç'te yapılanlar var ama yapılması gereken şeyler de çok fazla. Hafta sonu bende çoluğumla çocuğumla keyif içinde gezebileceğim bir dere kenarı sahil yaratmak, işsiz kardeşlerimize bir ses olmak istiyorum. Bütün bu eksikleri tamamlamak adına bu hizmete talip oldum. Yapacağıma da inanıyorum. Güzel bir ekip kurduk. Ekip arkadaşlarımızın her biri kendi alanında güzel işler yapabilecek arkadaşlar. Projelerimizi 5 yıldır Gülüç'te yaşayan insanların yaşadığı sorunların çözümü noktasında oluşturduk ve hepsi gerçekçi. Hayali olmayan, Gülüç'te yaşayan insanların özlemlerini dile getirmeye çalıştık istekleri doğrultusunda biz bunları belediyemize yük olmadan yapabileceğimiz kanısındayım.

HİZMET HALKA DEĞİL ŞAHSA YÖNELİK YAPILDI

2014 yılında aday olduğundan yine hayalci projeler yapmamıştık. Belki siyaseten biraz acemiydik ama projelerimizi de hayalci olmayacak tarzda oluşturmuştuk. Daha sonra yapılan birçok hizmette aslında bu projelere bakılarak gerçekleştirildi.

2014 yılına kadar belediyenin imkanları gerçekten yetersiz durumdaydı. Gelirler azdı. Ama 2014 yılından sonra Belediyenin gelirleri artmaya başladı. Hatta mevcut belediye başkanının pazar günü yaptığı açıklamaya göre yıllık 16 trilyon geliri var. Bu gerçekten büyük bir rakam 5 yılda 80 trilyon para belediyeye gelmiş. Yani bugün şahsa yönelik hizmetler yerine halka yönelik hizmetler yerine getirilmiş olsaydı, yapılması gerekenlerin büyük çoğunluğu yapılmış olacaktı.

5 yıldır yapamayan işler varken 2 aydır büyük bir oy avcılığı ile yapılmaya çalışılan işler var. Bazı evlerin, ahırların önlerine kadar parke yapılması bu türden göz boyamalık işler, şahsa yönelik yapılan işlerdir.

Örneğin tehlikeli gördüğümüz için çocuk parkının deniz kenarına yapılmasını istememiştik. Maddi boyutunun büyük olmasına rağmen bu yapıldı ve açılamadığı için de üst geçit yapılmak zorunda kaldı. Ama şu anda Kimse kullanmıyor. İşte ben bunlara göz boyamalık, projeler diyorum. Bunun yerine bir mühendis eşliğinde GÜLÜÇ Belediyesi'nde halen bir mühendisimiz yok, yapılan bütün bu işler planlanıp yapsaydı çok daha verimli sonuçlar alınabilirdi. Bizim zaten karşı çıktığımız bu türden işlemlerin yapılmaması. 11. ayda asfalt yapılıyor ve şu anda delik deşik. Bunun parası kimden çıkıyor bizden çıkıyor. Tabii ki vatandaş olarak bizden.

"BORÇ VARDI DEMEK İŞİN BAHANESİ"

Şimdi diyorlar ki biz belediyeyi aldığımızdan belediyenin borcu vardı. Ama zaten bütün belediyelerin borcu var. Bu maddi imkanlar daha iyi kullanılsaydı çok daha iyi şeyler yapılmış olabilirdi. Bizim Ada Sokak diye bir sokağımız var. Hemen Anadolu otelin yan tarafında, otelin açılma aşamasında yolu kapatmışlardı. 5 yıl orada vatandaşımız mağdur oldu. Mevcut belediye başkanının oralar hakkındaki ithamları 5 yılda devam etti. Ama mevcut başkan bugün AK Parti'ye geçince o yol açıldı. Madem yolun açılması kanunsuzdu, Belediye Başkanı parti değiştirince her şey kanun dahilinde mi oldu?

Biz bunları kabul edemiyoruz, bundan sonra da gerçekten halkın sesi olmaya devam edeceğiz ve halkın mağduriyetine yol açacak her ne olursa olsun engel olacağız, karşısında olacağız. Halk neye ihtiyaç duyuyor onu yanında olacağız

"SİYASİ İKTİDARIN GÜCÜNE KARŞI MÜCADELE EDİYORUZ"

Gülüç gerçekten çok güzel bir yer, küçük bir belde ve hemen herkesin her şeyden haberdar olduğu bir yer. Gülüç'te o insanlara dokunmadıkça, onların gönlüne girmedikçe seçimi kazanmanız çok zor. Tabii şu an mevcut belediye başkanı ile mevcut siyasi iktidarın gücü ile mücadele ediyorsunuz. Vaatler büyük, bunların vaatlerini temelinde "biz yaparız anlayışı öne çıkıyor. Sonuçta biz de bu ülkede yaşıyoruz bu ülkede yaşayan her vatandaşın da böylesi hizmetleri yapabilme hakkı vardır. Ben olayını öncelikle ortadan kaldırmak istiyoruz. Biz inşallah belediye yönetimine geldiğimizde parti ayrımı yapmadan, insan ayrımı yapmadan, sınıf ayrımı yapmadan insanların bizim gözümüz içinde baktığı zaman bir kardeş gibi bir ağabey gibi sevmesini istiyoruz. Biz bu tabloyu ortadan kaldıracağız Bu konuda da gerçekten samimiyiz.

"BUGÜN YAN YANA OLANLAR DÜN BİRBİRLERİNE ÇOK KEKSİZ ŞEYLER SÖYLEDİ"

Uysal biriyim. Hiçbir zaman öfkeli, kavgacı bir yapım olmadı. Her zaman yapıcı, uysal, insanlara karşı yapıcı bir yönüm vardır. Geçen seçimlerde de zaten bu türden polemiklerin içerisine girmedim. Bugünkü şartlarda yan yana gelen o kişilerin o gün birbirlerine karşı söyledikleri çok keskindi. Ama bugün dönüp dolaşıp aynı yerde siyaset yapmaya başladılar. O yönüyle baktığımızda benim alnım açık. Hepsi ile yine aynı seviyedeyim. Mevcut belediye başkanını da çok seviyorum. Ama Pazar günü yaptığı konuşmada bazı ithamları bizi üzdü. Biz Cumhur ittifakının kurucusuyuz dedik. AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi Türkiye genelinde bir ittifakın içerisinde. Bize söylenen kesinlikle Cumhur ittifakına zarar verici hiç bir söylemin içerisine girmemelisiniz. Ama kendileri Cumhur ittifakı yoktur söylemleriyle bizi üzdüler. Bu seçimdir, 2014'te Biz kaybettik ama çiçeğimiz aldık gittik ve Gülüç'e belediye hizmetlerinde yapılacakların yanındayız dedik. Gerçekten de yanında olduk. Bugün yan yana olanlar, mecliste getirilen önerilerde birbirlerine destek vermediler. Hatta birbirleri hakkında suç duyurusunda bulundular. Ama bugün ne hikmetse yan yana geldiler. Biz sadece yapılan yanlışları belediye başkanımıza söyledik. Sonuçta bu beldede yaşıyoruz, bölgemizin ismi kötülenmesin dedik. O nedenle de olumsuz hiç bir söylemin içerisine girmedik.

DÜN BAŞKA BU GÜN BAŞKA KONUŞUYORLAR

Belediye Başkanı seçildikten sonra AK Parti'ye geçene kadar iktidar bizim birçok şey yapmamıza izin vermiyor diyordu. Mesela 2014'den önce Gençlik ve Spor Merkezi vardı Güllüç'e yapılması düşünülen. Bu daha sonra Ereğli'ye alındı. Bizim suçumuz neydi, neden cezalandırıldık. Bugün iktidar partisine geçtiniz. O zaman bu hizmeti tekrar Gülüç'e getirin.

Şimdi biz bunları yapacağız dediğimizde, siz hangi güçle yapacaksınız diyorlar. Biz de diyoruz ki siz hem muhalefet olarak hem iktidar olarak zarar verdiniz. Oysa 2014 yılında savunduğumuz projelerin birçoğunu daha sonra kendisi hayata geçirdi.

"3,5 AYDIR SAHADAYIZ"

Seçim çalışmaları yaklaşık olarak 3 buçuk aydır sahadayız. Ama zaten işimizin gereği de sürekli vatandaşla beraberdik. Yani Gülüç'te yaşlı teyzelerden amcalardan, en ufak bebeğine kadar hemen herkesi tanırım. Bir de sempatik bir yanım vardır ve ilişki kurduğum herkese samimi olmayı seviyorum. Onlarla konuşmak, halini hatırını sormak, onlar için yapabileceğim bir şey varsa yapmak beni mutlu ediyor. Zaten 2014 yılında da bunun karşılığını almış olduk. Bazı Belediye başkan adaylarımız bizi yabancı gibi görse de biz Gülülülerin bir evladı gibi olmuşuz ki 2014 seçimlerinde az bir oyla kaybettik.

Sonuçta Milliyetçi Hareket Partisi olarak bizim Zonguldak'ta ne milletvekilimiz ne belediye başkanımız vardı. O dönem çalışma sürdüren diğer partiler yanlarında 2-3 milletvekili ile geliyordu. Onlardan söz aldık yapacağız, diyebiliyorlardı. Bizim böyle bir şansımız yoktu. Teşkilatımız da yola çıktık, çalıştık az bir öyle kaybettik. Demek ki nasip değilmiş. Hakkımızda hayırlısı buymuş dedik, asla küsmedik, tek bir vatandaşımıza bile niye bizi oy vermedin diye tepki göstermedik. Bugün bize gösterilen ilgi ve teveccühün de bundan kaynaklandığını düşünüyorum.

"DEĞİŞECEKSEK, ALLAH NASİP ETMESİN"

Şunu da söylemek istiyorum. Eğer Allah nasip eder de biz okulda oturacak olursak ve kişiliğimiz değişecekse, karakterimiz değişecekse o zaman Allah o koltuğu bize nasip etmesin. Seçildiğimizde isteriz ki hakkımızda bir bütün olalım. Kapımız açık olsun. Halkımızdan gizli saklı neyimiz olabilir ki. İşte "sonra gelsin bugün, yokum" gibi şeyleri asla yapmayacağız.

"HİZMET ALMA SORUNUMUZ OLMAYACAK"

Hizmet alma ve uygulama noktasında da bir sorunumuzun olacağını zannetmiyorum. Zaten Cumhur ittifakının bir parçasıyız. Bunun dışında Genel Başkanımıza ulaşma gibi bir sorunu hiçbir zaman yaşamayacağız. Kendisi en son Zonguldak'a geldiğinde de projelerimizin arkasında olduğunu ve takipçisi olacağını söyledi. Bu konuda hizmet alma ve uygulama noktasında da önceliğimiz var.

"GEÇMİE DÖNEÜK ELEŞTİRİLER HAKSIZ"

Mevcut belediye başkanının bu günkü partisinin ezberini bozmama gibi kötü bir huyu var. 2014'de okul yapacağız dediler. Bugün yine aynı şeyleri söylüyorlar. Neden yapılmadı. Şunu da belirtmek istiyorum Aydın Güngör eski belediye başkanımız ve onun yaptıklarını kötülüyorlar ama Gülce getirilen okulların tamamı Aydın Güngör döneminde getirildi. Zonguldak'ta tek Güzel Sanatlar Lisesi Gülüç'te var. Neden kimse hakkını vermiyor. Tüm bu yapılanların zemini kim hazırladı. Aydın Güngör hazırladı. Kapalı Pazar yerini kim yaptı. Aydın Güngör yaptı. Aydın Güngör 15 yıl Gülüç belediye başkanlığı yaptı. Yaptıkları var, yapamadıkları var. Son dönem sahil kenarında makyajı tamamlayamaması, iktidarın gücünden yeterince yararlanamaması tepkilere yol açmış olabilir. Ama bir insanın yapabileceği şeyler vardır. Böyle değerlendirmek gerekiyor. Yapısı öyledir. O nedenle Aydın Güngör'ü abim gibi severim, değer veririm, ağzından hiçbir kötü söz duymuş değilim.

Bugün geçmişte kendileri hakkında birçok şey söyleyenler yan yana gelmek, beraber çalışmak zorunda kaldılar. Ben bunu anlamıyorum, bunu kaldıramıyorum. Bir yanlış varsa vardır, doğru varsa da doğrudur. Bunu açıkça belirtmek gerekir. Bunu yapamamaları, doğruya doğru, yanlışa yanlış diyememeleri bana çok şaşırtıcı geliyor.

"YAPILANLAR HİBE DEĞİL HAKKIMIZDIR"

Tamam Türk Metal sendikasına teşekkür ediyorum. Orada gerçekten 2 tesisleri var ve bugün Gülüç'ün sahili yapılmışsa o sayede yapılmıştır. Fakat şunun bilinmesi gerekiyor. Birisi bize bir şey veriyorsa bunu hibe etmiyor, kendileri de sonuçta para kazanıyorlar. Biz yer verdiysek onlar bunun karşında bir şeyler yaptıysa sonuçta onlar da para kazanıyor. Ama o gün karşı çıkanlar bugün teşekkür ediyorlar. Ya vatandaşın aklıyla dalga geçiyorlar ya bizimle dalga geçiyorlar, benim anlayamadığım bu.

Şunu da söylemek istiyorum. Dün yanlış olanlar bugün bizden diye doğru olamazlar. Yanlış yanlıştır, doğru doğrudur. Biz henüz kimseyi mahkemeye de vermedik, bir davada açmadık. Ama dava açan arkadaşlar bugün onların yanında. Suç duyurusunda bulunanlar yanlarında. Vatandaşlarımız bu soruları işte onlara sorsunlar cevaplarını onlardan alsınlar.

"BELEDİYECİLİKTE BAHANE OLMAMALI"

Belediye yönetimlerinde şöyle bir hata var. Belediye eğer muhalefet partisindense, iktidar bize destek vermiyor yardımcı olmuyor diyorlar. Yok iktidar partisindense, muhalefet partisi bizim hiçbir projemize mecliste destek vermiyor onay vermiyor, çalıştırmıyor deniyor. Bunlar çok gerçekçi değil.

"ÇEVRE MAHALLELERLE GÜLÜÇ'Ü BÜYÜTECEĞİZ"

Gülüç'ün belde olma aşamasında yapılan bir planlama vardı. Çevre köylerin Güllüç'e bağlanması yönünde. Ama bu sonradan gerçekleşmedi. Daha önce de hep söylüyorduk. Türkiye'de örneği olmayan birçok şey Gülüç'te var diye. Gülüç Köprüsü'nden başlayarak tersanelerinde oraya kadar Gülüç ama ondan sonra tekrar yeniden Ereğli'ye bağlı köyler, mahalleler. Bu çok ilginç bir durum. Yine onların döneminde Bağlar köyü referandum yapılarak Ereğli'ye bağlandı. Bu da çok anlaşılır kabul edilebilir bir şey değil. Biz iddia ediyoruz beldeyi kazandığımızda Topçalı, Hamzafakıhlı ve Dağlar Köyü, bunları Güllüç'e bağlamak için çalışacağız. Yine Göktepe, Kıyıcak mahalleleri, bunlar bizim hakkımız zaten. Bunu istememizin sebebi yapacağımız projeler, oluşturacağımız istihdamla buralara da hizmet vermek isteğimizdendir. Yoksa Ereğli bu alanda sadece sosyal anlamda yazın plajı açıyor, hepsi bu. Bunun dışında da bu mahallede dönük ciddi bir çalışması yoktur

Gülüç Belediyesi'nin belki eskiden çok fazla gücü yoktu ama bugün gerek araç kapasitesi, gerek maddi kaynak anlamında ciddi bir sıkıntısı yok. Ve bu mahallelere çok rahatlıkla hizmet götürebilecek durumdadır.

Güzel de bir ekip oluşturduk, bu mahalleleri alma noktasında da fazla bir sorun yaşayacağımızı düşünmüyoruz. Cumhur ittifakı ortağı olan bir partiyiz. Genel Başkanımıza ulaşma gibi bir sorunumuz yok. Bu çalışmaları bu olanaklar üzerinden rahatlıkla çözebileceğimiz e inanıyoruz.

GÜLÜÇ DERESİ'NİN ISLAHI

Dere ıslahını çok önemsiyorum. Çünkü Gülüç'e en büyük değer katacak projelerin birisi. Sadece sahilin yapılması oradaki kokuyu ve sineği engellemiyor. Vatandaşın oraya gelmesine engel oluyor. Yine kafeteryaların, balık restorantının olmayışı oradaki en büyük eksikli. Dere ıslahı gibi projeler zaten Avrupa Birliği'nin fonlarıyla desteklenebilecek projeler. Bunları projelendirecek, raporlandıracak ve sunabilecek ekibimiz zaten var. Biz bunları projelerini hazırladıktan sonra alma noktasında sıkıntı yaşamayız. Bunların örneklerine de baktık zaten Şile Ağva'da var. Aynı bizim derideki gibi balıkçıların balık sezonunda balık avına gittiği. Yazın da tekne turları yapıldı çok güzel bir hale getirmişler. Bizim hedefimiz de böyle. Dere kenarının az yükseltilmesi ile yapılacak salaş kafeteryalar, balık restoranı. Vatandaş oraya hem balık yemeye kahvaltısını yapmaya gelir hem de ailesiyle doğal ortamın tadını çıkarmış olur. Ben dere ıslah konusunda 5 yıldır herhangi bir çalışma yapıldığını inanmıyorum. Böyle bir dertleri olmadığını düşünüyorum. İşte oraya bir üst geçit, çocuk bahçesi kuracağını bunun yerine önce dere ıslah projesi desteklenebilirdi. Oraya 800 milyar, 1 trilyon, 2 trilyon para harcanacak yere önce dere ıslahı yapılır, sonra onlar zaten oraya yapılabilirdi.

FAKÜLTE

Yıldırım Koleji'nden kalan 1300 yataklı yatılı okul var. Burası için daha önce de öneri getirmiştik. Turizm Fakültesi ya da başka bir fakülte olarak değerlendirilebilir diye.Güllüce katacağı çok şey vardı. Ereğli'deki Denizcilik Fakültesi Türkiye'de Denizi görmeyen tek fakülte. Oysa bugün dediğimizde yapılsaydı çok daha iyi olurdu. Halen de bu sözümüzün arkasındayız bu talebimizi yeniliyoruz bunun içinde gerekli bütün girişimleri yapacağız.

BALIKÇILIK

Gülüç'te ile balıkçılıkla uğraşan aileler var. Bunu hobi olarak yapan da geçim kaynağı olarak yapanlar da var. Bunların ciddi mağduriyetleri var bugün. Dere kenarındaki küçük barınaklar ve iskelelerde bu ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyorlar. Ama kurulacakk bir kooperatifle bu insanları organize edip hem de oradaki görüntü kirliliğini ortadan kaldırmak mümkün.

YÜRÜYEN MERDİVEN

Yürüyen merdiven projesi 2014 yılında da vardı. Karabük belediye başkanımızdan o zaman sözünü almıştık. Örencik Mahallesi'nde şu anda halk otobüsü çalışmıyor. Büyük Anadolu Oteli karşısından Örencik Mahallesi'ne bağlanan bir Merdiven var. Orada ellerinde poşetlerle çıkmakta zorlanan yaşlı teyzeleri görünce üzülüyoruz. En azından onların yaşamını kolaylaştırmak adına bir merdiven projemizde orada var. Bir tane de Çengelburnu Mahallesi'nde var.

Projelerimizi gerçekleştirmede izleyeceğimiz yol şudur. Öncelikle en acil olan, önceliği olan projemizden başlayıp, sonra sırasıyla yapacağız.

Tabii vatandaşımıza sormadan hiçbir projeyi hayata geçirmeyeceğiz: Önce onlara soracağız, öncelikleri nedir, en acil talepleri nedir, projelerimizi bu hassasiyet üzerinden gerçekleştireceğiz.

Tüm ekibimle birlikte, alanlarda uzman arkadaşlarla birlikte vatandaşlarımıza tüm bu projelerimizi anlattık. Bu anlamda anlatamadığımız ve olumsuz karşılık gören hiçbir projemiz yok. Neticede hakkımızda hayırlı olmasını diliyorum."


Haberi Paylaş
Haber :
Bu Haber 800 defa okundu
 
Anahtar Kelimeler :

YORUMUNUZ
YORUM EKLE
TAVSİYE ET

 Yorumlar ( 0 )

Henüz bir yorum yapılmamış

Diğer Başlıklar
 Bu Kategori ile ilgili diğer Başlıklardan
 23-08-2019 | 14 : 58 27  Fota: "Olumsuz giden işler; inşallah düzelecek"  (211)
 21-08-2019 | 10 : 43 39  Yavuzyılmaz, oturma eylemine katıldı  (396)
 20-08-2019 | 19 : 11 32  Kocamanoğlu: "Genel merkezin kararına saygılıyız"  (411)
 20-08-2019 | 16 : 40 10  Posbıyık: "Genel Merkez, hemen iptal kararını gözden geçirsin"  (493)
 20-08-2019 | 11 : 03 36  Olağanüstü kongre ertelenen CHP'de çifte toplantı  (398)
 19-08-2019 | 17 : 23 47  FLAŞ GELİŞME... CHP Kongresi iptal edildi  (405)
 19-08-2019 | 11 : 08 08  Demirtaş: "Neriman Hanım'ın tavrı parti tüzüğüne aykırı"  (475)
 18-08-2019 | 23 : 33 59  Aras, ilçe başkanlığı için aday olmayacağını açıkladı  (350)
 17-08-2019 | 20 : 06 38  Ocakcı, adaylığını resmen açıkladı...  (398)
 15-08-2019 | 16 : 09 56  Yavuzyılmaz: "Üst düzey bürokratların maaşlarını gizliyorlar"  (475)
 12-08-2019 | 17 : 06 19  Çakır: "Bayram sonunda temel atmak için mücadele ediyoruz"  (555)
 04-08-2019 | 14 : 32 14  Demirtaş: "Meslek hastalıkları gizleniyor"  (451)
 01-08-2019 | 15 : 14 54  CHP'nin Ereğli kongre tarihi belli oldu  (613)
 31-07-2019 | 17 : 40 46  Çakır: "Kampüs alanında somut bir adım atmak istiyoruz"  (492)
 31-07-2019 | 16 : 38 13  Yavuzyılmaz: "Bitti denilen yolda çalışalar tehlike yaşatıyor!"  (460)
 30-07-2019 | 11 : 50 15  Kılıçdaroğlu'nun tek adaylı kurultay formülü Ereğli'de hayat bulacak mı?  (528)
 26-07-2019 | 17 : 02 07  Posbıyık, Yerel Yönetimler Çalıştayı'na katıldı  (515)
 26-07-2019 | 13 : 27 05  İmamoğlu: "Alaplı'ya tekrar geleceğim"  (400)
 25-07-2019 | 13 : 33 54  Demirtaş: "Ereğli, Tunalı Hilmi Bey'e vefa borcunu ödemelidir"  (366)
 23-07-2019 | 11 : 23 41  CHP'de geçici görev teslimi için tören yapıldı  (423)
 23-07-2019 | 10 : 55 09  "Lozan, Türk tarihinde bir dönüm noktasıdır!"  (254)
 22-07-2019 | 11 : 28 02  Vekalet Tozkoparan'da  (315)
 19-07-2019 | 12 : 03 58  Demirtaş : "11. Kalkınma Palnı'nda dar gelirli yok!"  (508)
 15-07-2019 | 14 : 49 36  Damatoğlu: "Yerimizi korumaya tavizsiz devam edeceğiz"  (588)
 15-07-2019 | 14 : 37 23  Yavuzyılmaz: "Bir an önce önlem alınmalı"  (426)
Köşe Yazarları
İzzet Aslanbay
NERİMAN POSBIYIK: "ERKEK GİBİ KADIN"

ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN BU HAFTA BU AY

YORUMLAR
» GMİS, Başdanışman Oruç'u ziyaret etti
» THK, 12 bin liralık kurban derisi topladı
» Ömer İncesu yaşama gözlerini yumdu
» Eski belediye binası kültürel buluşma noktası olacak
» 7 YILDIR BEKLİYORLAR!...
» Vatandaş, kaldırım işgaline tepki gösterdi
» Zabıta, iş yerlerinde festival denetimi yaptı
» Kaymakam Çurumluoğlu'ndan 99. Kurtuluş Yılı mesajı
» Posbıyık, her perşembe halk toplantısı yapacak
» Artık aramızda 306 gönüllü-sivil polis var!
 

KATEGORİLER

DEMOKRAT

Sosyal ağlarda Demokrat'ı takip et
Copyright ©Demokrat Keleşler Medya Grup | Tel: 0(372) 322 15 00 - Faks: 0(372) 322 15 04
Hay&NS web katalogları