POSBIYIK, YARIM KALAN İŞLERİ YAPMAK İÇİN OY İSTEDİ
![POSBIYIK, YARIM KALAN İŞLERİ YAPMAK İÇİN OY İSTEDİ](/image/haber/2024/3/posbiyik-yarim-kalan-isleri-yapmak-icin-oy-istedi-232024111135.jpg)
Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Adayı olan ilçenin mevcut başkanı Halil Posbıyık, Bağlık Mahallesi’nde halka seslendi. Posbıyık, yarım kalan işlerini son döneminde tamamlamak istediğini söyledi.
Seçim döneminde kurduğu birimden yazılı yapılan açıklamaya göre; Posbıyık, halkın yoğun ilgisi ile miting gerçekleştirdi. Belediye Meclis üyesi adaylarıyla birlikte Bağlık Mahallesi Hacı Abdurrahman Gül Sokak’a gelen Posbıyık, kalabalığa hitap etti. Ömrünü Ereğli’ye hizmet etmek için adadığını vurgulayan Posbıyık, şöyle dedi:
“EREĞLİ’Yİ SEVİYORUM, BU İŞİ BİLİYORUM”
“Halkımın haklarını sonuna kadar savunurum ve savunmaya devam edeceğim. Aşkım Ereğli’den tek istediğim bir Halil Posbıyık’a, birde meclis üyelerine oy vermeleri. Çünkü bu son dönemimde yarım kalan işlerimi tamamlamak istiyorum. Yeni projelerim var onları yapmak istiyorum. Bunun içinde mecliste 4/3 çoğunlukla beni desteklemenizi istirham ediyorum.”
YORUMLAR
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
Posbıyık ailesinden, şehit annesine ziyaret
12.5.2019 00:00 2025Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık ve eşi Neriman Posbıyık, Pazar gününü Annelere ayırdı. Şehit annesi Sabriye Karakurdu´nu evinde ziyaret eden Posbıyık ailesi, Huzurev...
Sarıkorkmaz, temiz çevre için el ele verdi
25.9.2019 00:00 1313Karadeniz Ereğli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü´nün ‘Temiz çevre´ için başlattığı mahalle bilgilendirme toplantısının ilki Sarıkorkmaz Mahallesi´nde yapıldı. Ereğli B...
Posbıyık, icraata Ereğli sahilinden başladı
30.4.2019 00:00 2715Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Ereğli sahilinde yapılan düzenlemeleri yerinde inceledi, yapılması gereken çalışmalar hakkında ilgili daire müdürlerini görevle...
![](/reklam/572023133354.jpg)
Son Eklenen Haberler
TAYFUN KÖKSAL’A SON GÖREV
26.7.2024 14:39 565Karadeniz Ereğli’de, 62 yaşında hayata gözlerini yuman ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal toprağa verildi. Bir süredir mücadele verdiği amans...
´´TARAF DEĞİLİZ´´
26.7.2024 12:10 82165 yaş üstü ve engelli bireylerin halk otobüslerinden ücretsiz yaralanamayacağı yönünde varılan kararın ardından Karadeniz Ereğli Belediye kanadınd...
EREĞLİ BELEDİYESİ TEYAKKUZDA
26.7.2024 11:48 508Karadeniz Ereğli Belediyesi, ilçede etkili olan çok kuvvetli ve yer yer şiddetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış ve fırtınaya karşı...
AFET VE ACİL DURUM KOORDİNASYON KURULU YAĞIŞ İÇİN TOPLANDI
26.7.2024 11:31 379Zonguldak il Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu, Vali Yardımcısı Muammer Balcı başkanlığında toplanarak bir dizi tedbirler aldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğ&u...
FİLYOS; EGE VE AKDENİZ´İN ALTERNATİFİ Mİ?
26.7.2024 11:24 226Zonguldak'ın tarihi ve turistik özelliklerinin yanı sıra, 170 kilometre açıkta çıkarılan doğalgazın ülke ekonomisine kazandırıldığı Filyos beldesinin, Ak...
CENAZE PROGRAMI BELLİ OLDU
25.7.2024 22:19 1383Karadeniz Ereğli’de ERDEMİR emeklisi Tayfun Köksal, 62 yaşında hayata gözlerini yumdu. Bir süredir mücadele verdiği amansız hastalığa yenik dü...
TANITIM VE TERCİH GÜNLERİ BAŞLIYOR
25.7.2024 16:19 624Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 2024-2025 Akademik Yılı tercih ve tanıtım günleri, düzenlenen etkinliklerle gerçekleştirilecek. 25 Temmuz-02 A...
EREĞLİ’DE YAZ ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR
25.7.2024 14:22 800Karadeniz Ereğli Belediyesi’nce düzenlenen yaz etkinlikleri kapsamında, Cumartesi ve Pazar günü doğa yürüyüşü ve konser etkinlikleri ger...
ERMED ZİYARETLERİ
25.7.2024 14:12 582Karadeniz Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) Yöneticileri, Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Burçin Henden Şolt ...
ÜNİVERSİTE, “ÇAKIR’LA” İŞ BİRLİĞİ YAPACAK
25.7.2024 11:16 855Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ile Çakır Holding A. Ş. arasında iş birliği protokolü imzalandı. Çakır Holding A. Ş. Yönetim Kurulu Bin...